REJESTRACJA STUDENCKICH KÓŁ NAUKOWYCH POMORSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO NA ROK AKADEMICKI 2024/2025

Jak założyć SKN?

Aby założyć Studenckie Koło Naukowe (SKN), niezbędna jest zgoda Opiekuna SKN (maksymalnie dwóch opiekunów) oraz Kierownika Kliniki/Zakładu/Jednostki, w której działa SKN.
Miano Przewodniczącego SKN otrzymuje student, który nawiązuje bezpośredni kontakt z opiekunem i odpowiada za koordynację działalności SKN.
Do jego obowiązków należy m.in uzupełnienie wymaganych dokumentów, zarejestrowanie SKN oraz obecność na Zgromadzeniach Walnych STN.
W porozumieniu z Opiekunem SKN, opracowuje plan działalności SKN na dany rok akademicki. Kolejnym krokiem jest rekrutacja członków oraz wybór Wiceprzewodniczącego SKN.
Każde SKN musi posiadać logo (wytyczne dotyczące logo znajdują się w załączniku poniżej) i plan działalności.
Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się poniżej.

Rejestracja SKN

Rejestracja SKN powinna odbyć się do dnia 31.10.2025.* Aby zarejestrować koło, należy uzupełnić wniosek (dostępny poniżej). Przed jego wypełnieniem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem STN.
Wniosek musi być podpisany przez Przewodniczącego (2 podpisy), a także opatrzony pieczęcią Opiekuna SKN oraz Kierownika Kliniki/Zakładu/Jednostki, w której działa SKN.
Wypełniony wniosek wraz z wymaganymi danymi należy załączyć w formularzu Forms (plik poniżej)
SKN kontynuujące działalność z poprzedniego roku mogą ją kontynuować, pod warunkiem jeżeli dostarczyły raport z działalności SKN za ubiegły rok.

Brak wszystkich wymaganych dokumentów, niepoprawne ich wypełnienie lub wysłanie po terminie skutkować będzie brakiem rejestracji SKN na rok akademicki 2024/2025.

Pełna lista SKN zostanie przedstawiona na Zgromadzeniu Walnym Zarządu STN. Wszelkie dokumenty znajdują się poniżej, a w razie pytań prosimy o kontakt z Sekretarzem Zarządu STN na adres mailowy: sekretarzstnpum@gmail.com

Documents in English

STUDENCKIE KOŁA NAUKOWE POMORSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO ROK 2023/2024