OKPUM

Ogólnopolska Konferencja Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego to coroczna, 53. Konferencja zrzeszająca Studentów kierunków medycznych w całej Polsce. Konferencja charakteryzuje się różnorodną tematyką, co pozwala młodym naukowcom zaprezentować swoje badania i dorobek naukowy na forum publicznym. Prezentacja odbywa się przed jury, które składa się z lekarzy, doktorów i profesorów specjalizujących się w różnych dziedzinach nauk medycznych.

Let’s talk about science! Kiermasz SKN i Studenckiego Towarzystwa Naukowego

Centrum Symulacji Medycznej PUM Sebastiana Klonowica 50, Szczecin, Zachodniopomorskie, Poland

Drodzy Studenci! Nowy rok akademicki to nie tylko czas nauki, ale także świetna okazja, by rozwijać swoje pasje i odkrywać nowe możliwości!  Chciałbyś postawić pierwsze kroki w świecie nauki? Dołączyć do

Continue ReadingLet’s talk about science! Kiermasz SKN i Studenckiego Towarzystwa Naukowego