Rektorat ul. Rybacka 1, Szczecin, zachodniopomorskie, Poland

Serdecznie zapraszamy na unikalny cykl wykładów naukowych, mających na celu rozwój współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Inicjatywa ta ma na celu szerzenie wiedzy medycznej, promocję profilaktyki chorób oraz zdrowego stylu życia.

Continue ReadingProfesor Kipp: „From myelin degeneration to regeneration: Lessons learned from animal models of multiple sclerosis”.

Spotkanie organizacyjne SKN Neurochirurgii

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 Unii Lubelskiej 1, Szczecin, zachodniopomorskie, Poland

Spotkanie organizacyjne SKN Neurochirurgii. Podczas spotkania przedstawiony zostanie plan działania SKN Neurochirurgii oraz dwa wystąpienia członków koła.

Wybory do zarządu STN

Wybory do Zarządu Studenckiego Towarzystwa Naukowego PUM Drodzy Studenci, Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur do Zarządu Studenckiego Towarzystwa Naukowego PUM! To wyjątkowa okazja, aby zaangażować się w działalność naukową naszej

Continue ReadingWybory do zarządu STN

Konferencja NeuroPUM

Rektorat ul. Rybacka 1, Szczecin, zachodniopomorskie, Poland

Więcej informacji już wkrótce.