Warsztaty z lek. dent. Moniką Olejniczak

Witajcie!

Mamy zaszczyt zaprosić Was już dziś na warsztaty z lek. dent. Moniką Olejniczak, które odbędą się 14 marca 2020 r. w Rektoracie przy ul. Rybackiej 1 w Szczecinie podczas L Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Uczelni Medycznych w Szczecinie.

Lek. dent. Monika Olejniczak poprowadzi warsztaty, podczas których, podzieli się z Wami wiedzą praktyczną, na temat DFL – Dental Face Liftingu.

Motywem przewodnim wydarzenia będzie holistyczne podejście do pacjenta, czyli możliwości łączenia stomatologii i ortodoncji z medycyną estetyczną oraz korzyści z tego płynące

Jednocześnie, jako znany autorytet na tymże polu, członek zespołu Unident Union Medycyna Estetyczna oraz American Academy of Aesthetic Medicine USA, pokaże Wam z pewnością mnóstwo sztuczek praktycznych, które zapamiętacie na długo 🙂

Studenckie Towarzystwo Naukowe oraz PTSS Szczecin serdecznie zapraszają do wzięcia czynnego udziału w tym przedsięwzięciu!

Obserwujcie wydarzenie, już niedługo więcej informacji!

Do zobaczenia!

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/618405715655870/