Jakość życia oraz technologie nielekowe w medycynie

jakość zyciaW imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Jakość życia oraz technologie nielekowe w medycynie”.

Konferencja odbędzie się 03.06.2016 r. w budynku Wydziału Farmaceutycznego z O. Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Konferencja organizowana jest wspólnie przez Katedrę i Zakład Farmakologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Katedrę Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Sekcję Wyrobów Medycznych i Diagnostyki oraz Sekcję Jakości Życia Polskiego Towarzystwa Farmakoekonomicznego, Komitet Terapii i Nauk o Leku PAN, Polskie Towarzystwo Farmakologii Klinicznej i Terapii a także Wrocławski Oddział Zespołu Sekcji Studenckich Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego „Młoda Farmacja” oraz Studenckie Koła Naukowe Farmakoekonomiki i Farmakologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie  http://www.konferencje.umed.wroc.pl/jakosczycia/