„Jak połączyć pracę lekarza, życie rodzinne i prowadzenie własnej firmy?” Internet – wróg czy sprzymierzeniec lekarza?” lek. Magdalena Krajewska,

W sobotę, 14 marca, podczas L Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Uczelni Medycznych chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was na serię wykładów pt. „Jak połączyć pracę lekarza, życie rodzinne i prowadzenie własnej firmy?” Internet – wróg czy sprzymierzeniec lekarza?”, które poprowadzi specjalnie dla Was lekarz rezydent medycyny rodzinnej Magdalena Krajewska, czyli nie kto inny jak dobrze zna

na z propagowania profilaktyki i promowania zmiany stylu życia naszego społeczeństwa Instalekarz !

Pani Magda na co dzień pracuje jako lekarz rodzinny, dodatkowo często możemy ujrzeć ją w telewizji edukującą, w prosty, logiczny i jak najmniej medyczny sposób pacjentów z zakresu medycyny i profilaktyki. Niemedycznie sprawuje funkcję wiceprezesa Fundacji Odzyskać Radość, oraz prowadzi własną działalność jako właścicielka firmy Medgical. Prywatnie mama Logana i Luny. Jako Instalekarz zna również internet od podszewki, dlatego jesteśmy pewni, iż sprawnie oraz w miły i przystępny sposób wprowadzi Was w arkana aspektów zawartych w temacie!

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego przybywajcie tłumnie, lecz nade wszystko – punktualnie!

Koniecznie zaobserwujcie nasze wydarzenie aby być na bieżąco

z wszystkimi informacjami.

Serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/2565351757078375/