E-recepta fakty i mity

Serdecznie zapraszamy!
Elektroniczna recepta już funkcjonuje w Polsce. W roku 2018 odbył się jej pilotaż, a obecnie korzystają z niej coraz liczniejsze instytucje medyczne. Począwszy od 1 stycznia 2020 roku, e-Recepta ma jednak trafić do powszechnego użytku. Wszystkich pracowników medycznych czekają więc wielkie zmiany. Jak odnaleźć się w nowych realiach pracy? Jak wykorzystać możliwości, jakie daje e-recepta, nie tracąc przy tym cennego czasu?

Praktyczne odpowiedzi na te i podobne pytania udzieli unikalna konferencja szkoleniowa organizowana przez Studenckie Towarzystwo Naukowe PUM w Szczecinie w dniu 23 maja 2019. Eksperci Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia przekażą na niej szereg istotnych informacji na temat sposobu funkcjonowania systemu elektronicznej recepty. Wszystko to pozwoli uczestnikom konferencji przygotować się na zmiany, które czekają ich wraz z nadejściem ery elektronicznej recepty.

Konferencja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych, a adresowana jest w szczególności do:
– Lekarzy
– Pielęgniarek
– Farmaceutów
– Studentów kierunków medycznych
– Pracowników dydaktycznych uczelni
Wstęp wolny.

Data: 23.05.2019r.
Godzina: 15:00
Miejsce: Sala wykładowa w MCD1 przy Al. Powstańców Wielkopolskich 72

Szkolenie potrwa około 2 godziny (w zależności od ilości pytań do ekspertów CSIOZ)