•  
  •  
  •  
cropped-STN-logo-mini-.png

Zaświadczenia o działalności naukowej podczas studiów

Drodzy przyszli Absolwenci!
Ruszamy z przyjmowaniem zgłoszeń z prośbą o wydanie zaświadczenia o działalności naukowej podczas studiów.
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z poniższym formularzem, który umożliwi Wam elektroniczne zgłoszenie Waszej osoby.

cropped-STN-logo-mini-.png

III Etap rejestracji SKN

Drodzy Studenci!
Zakończyliśmy II etap rejestracji Studenckich Kół Naukowych na rok akademicki 2016/2017. Czas na III etap:
Przewodniczący Kół po otrzymaniu przez nas maila z formularzem rejestracji Koła są zobowiązani dostarczyć go do naszej siedziby do 9.01.2017r. Do formularza muszą być dołączone dowody wpłat wszystkich członków Koła, oraz musi on zostać podpisany przez Opiekuna.
Zarząd STN PUM

XLVII OSKUM WYNIKI !!!

Uczestnicy Konferencji! Gratulujemy wszystkim Uczestnikom, szczególnie wszystkim tym, którzy zostali laureatami! Poniżej przedstawiamy wyniki tegorocznej Konferencji: https://drive.google.com/…/0B_2l7vNSsMzaSzNJeHZieUlrdU0/view Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok!

cropped-STN-logo-mini-.png

Rejestracja Kół Naukowych 2016/17

I ETAP
Polega na zgłoszeniu drogą mailową studentów, którzy byli przewodniczącymi SKN, działali w SKN i zostali wybrani przewodniczącymi na rok akademicki 2016/2017, bądź też chcieliby stworzyć nowe SKN. Osoby te, po wcześniejszej konsultacji z Opiekunem Koła muszą przesłać zgłoszenie w nieprzekraczalnym terminie do 28 października 2016 za pomocą formularza:
https://goo.gl/forms/Juk5PaxtWmy020123

choroby maj

Choroby rzadkie nie tylko w programie nauczania

W imieniu Organizatorów mamy zaszczyt zaprosić na 3. edycję konferencji „Choroby rzadkie nie tylko w programie nauczania”, która odbędzie się w poniedziałek 16 maja o godzinie 15:00 w Auli Rektoratu PUM przy ulicy Rybackiej 1 w Szczecinie.

Wpip

“W Przychodni i w puszczy”

SKN “Leczymy z Misją” z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ma zaszczyt serdecznie Was zaprosić na jedyną w swoim rodzaju konferencję “W Przychodni i w puszczy”!

Nasze spotkanie odbędzie się 7 maja 2016 r. w Poznaniu, w Centrum Kongresowo – Dydaktyczne ul. Przybyszewskiego 37a Sala A
Wstęp jest bezpłatny.